Hakkımızda

Zeynep Gedik Küçük 2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden Psikolog unvanı ile mezun olup aynı yıl Anadolu Üniversitesi (Dilkom) Dil ve Konuşma Terapistliği yüksek lisans programına başlamıştır.

İletisim

Uğur İş Merkezi, Başak Mahallesi, Ertuğrul Gazi Caddesi (5. Etap, Başak Center Yanı)

+90 553 349 44 07

[email protected]

Hakkımda

Psikolog Dr. & Uzman DKT
Zeynep Gedik Küçük

Zeynep Gedik Küçük 2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden Psikolog unvanı ile mezun olup aynı yıl Anadolu Üniversitesi (Dilkom) Dil ve Konuşma Terapistliği yüksek lisans programına başlamıştır. 2011 yılında bu programdan Uzman Dil ve Konuşma Terapisti unvanı ile mezun olmuştur. 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Adli Tıp anabilim dalında Adli Sosyal Bilimler doktora programını başarı ile tamamlayarak Dr. Psikolog unvanını kullanmaya hak kazanmıştır. Eğitim hayatı boyunca psikolojinin farklı alanlarında çalışarak, mesleki gelişimini sürdürmüştür. Halen ilgi alanlarıyla ilgili güncel eğitimleri ve gelişmeleri takip etmeye devam etmektedir.
Lisans mezuniyeti sonrasında bir süre anaokulu psikologluğu yapmış 2009-2018 yılları arasında devlet memuru olarak farklı birimlerde çocuk ve yetişkinlerle çalışmalarını sürdürmüştür. 2009 yılından bu yana özel danışmanlık ve rehabilitasyon merkezleri bünyesinde binlerce çocuk ile dil ve konuşma değerlendirme, tanılama ve sağaltım çalışmaları yapmıştır. Şu an bu çalışmalarına özel danışmanlık merkezinde devam etmektedir. Bu çalışmalarının yanı sıra ayrıca 2020 yılından bu yana Antalya Akev Üniversitesi Psikoloji bölümünde Doktor Öğretim Üyesi olarak çalışmakta olup, akademik ve mesleki bilgi ve tecrübelerini öğrencilerine aktarmaktadır.
Türk Psikologlar Derneği ile Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği üyesidir.

Lisans: Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Psikoloji
Yüksek Lisans: Dil ve Konuşma Terapistliği, Anadolu Üniversitesi
Doktora: İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi,
Adli Psikoloji
No post Found
No post Found
No post Found